Skip navigation EPAM

EPAM Polska jako Partner musicalu „Highway to… Hel” wspiera Fundację Hearty

Aktualność:

EPAM Polska wsparł charytatywny musical “Highway to... Hel”, aby pomóc zebrać fundusze dla Fundacji Hearty. Dochód zostanie przeznaczony na projekty edukacyjne, mentoring, stypendia, wsparcie technologiczne oraz staże dla podopiecznych Hearty Foundation.

EPAM jako partner inicjatywy nie tylko wsparł musical, ale także towarzyszył gościom podczas wizyty w teatrze - oferując słodkie przekąski i zachęcając do udziału w akcji “Serce za serce”, dodatkowej formie wsparcia podopiecznych Fundacji Hearty.

- Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tak znaczącą organizację, jaką jest Fundacja Hearty - mówi Radosław Świętoń, Head of People w EPAM Polska. - Jej działalność jest nam bliska, ponieważ wpisuje się w nasze cele edukacyjne i pomaga wejść na rynek pracy kolejnym pokoleniom. Taka misja zapewnia również EPAMersom pracę zorientowaną na cel, zgodną z ich wartościami i mającą pozytywny wpływ społeczny - dodaje Radosław Świętoń. 

Wspólnie pomagamy ulepszać świat

Zaangażowanie EPAM w społeczną odpowiedzialność biznesu ma na celu etyczne działanie, ochronę środowiska, a także wspieranie globalnych i lokalnych społeczności.

W Polsce EPAM wspiera liczne organizacje, w tym m.in.:

Dowiedz się więcej o inicjatywach CSR EPAM tutaj

Chcesz dołączyć do zespołu EPAM? Sprawdź niektóre z dostępnych stanowisk tutaj