Skip navigation EPAM
PPT Royal

Uczymy technologii praktycznie od podstaw.

Bez opłat i bez zobowiązań.

MISJA EDUKACJA

Dzielenie się wiedzą i kształcenie kolejnych pokoleń jest zapisane w naszym DNA. Od początku istnienia firmy promujemy kulturę ciągłego doskonalenia się, a efektem tych działań jest EPAM Campus – platforma edukacyjna stworzona z myślą o adeptach branży technologicznej.

PRAKTYKA OD PODSTAW

W EPAM Campus udostępniamy Ci szeroki wachlarz możliwości rozwoju w obranym przez Ciebie kierunku. Obok solidnej porcji teorii, z nami zdobędziesz i udoskonalisz umiejętności praktyczne, otwierające drzwi do świata IT.

BEZPŁATNA NAUKA, ZERO ZOBOWIĄZAŃ

W EPAM Campus oferujemy darmową naukę bez zobowiązań. Dołączając do grupy szkoleniowej, inwestujesz czas i skupiasz się na celu, aby maksymalnie wykorzystać dostępne materiały i spotkania z ekspertami.

PPT Royal

Kierunek rozwój

W EPAM Campus udostępniamy Ci szeroki wachlarz możliwości rozwoju w obranym przez Ciebie kierunku. W naszym portfolio znajdziesz szkolenia, mentoringi i staże o czterech poziomach zaawansowania. Autorskie programy starannie dostosowujemy do bieżących potrzeb rynku i panujących trendów. 

Aby mieć pewność, że dołączasz do grupy o odpowiednim stopniu zaawansowania i celu, najpierw sprawdź swoją wiedzę.

Wynik testu pozwoli określić aktualny poziom wiedzy i wybrać program uszyty na miarę Twoich potrzeb!

KALENDARZ WYDARZEŃ

Obecność na największych w Polsce konferencjach branżowych i targach pracy traktujemy priorytetowo. Dodatkowo aranżujemy webinary i tech talki, dające nam szansę dotarcia do jeszcze większej grupy odbiorców. Tematyka i poziom zaawansowania – podobnie jak w przypadku oferty szkoleniowej EPAM Campus – są bardzo zróżnicowane, dlatego zachęcamy Cię do śledzenia nas w mediach społecznościowych.

MATERIAŁY DODATKOWE

Doskonałym suplementem ścieżki szkoleniowej jest stale rozbudowywana biblioteka artykułów, wskazówek i inspiracji. Znajdziesz w niej, m.in. artykuły o nowinkach branżowych, porady z zakresu rozwijania umiejętności miękkich, programowania i nauki języków obcych oraz historie naszych absolwentów. Wszystko w przystępnej formie, by ułatwić Ci samorozwój.

PPT Royal

Rozpocznij przygodę z EPAM Campus!