Skip navigation EPAM

Szkolenia i staże dla początkujących programistów

Wakacyjny staż w EPAM – zapisz się już dziś!

Studiujesz na co najmniej 2 roku studiów informatycznych? Szukasz stażu, który da Ci możliwość pracy na realnym projekcie? Cenisz sobie indywidualny rozwój i pracę zespołową? Mamy coś idealnego dla Ciebie!

Nasze wakacyjne staże zaplanowaliśmy na 2 miesiące (lipiec-sierpień 2023) w pełnym wymiarze godzin, w dwóch lokalizacjach: Kraków lub Gdańsk. Za udział w programie stażyści otrzymają wynagrodzenie.

Zobacz, który program spełnia Twoje oczekiwania i zarejestruj się już dziś!

Wybierz staż w EPAM i ucz się od najlepszych!

Nasza oferta stażowa skierowana jest do ambitnych i chętnych do nauki studentów kierunków IT. Zobacz, który program spełnia Twoje oczekiwania i zapisz się już dziś.

Automated Testing

Masz podstawowe umiejętności programowania w języku C#, Java lub JavaScript i chcesz rozwijać się w obszarze automatycznego testowania? Idealnie!

Zapisz się na nasz bezpłatny kurs przed 15 stycznia, 2024 i zdobądź kwalifikacje uprawniające do pisania autotestów i tworzenia najwyższej jakości produktów cyfrowych.

.NET Online

Dążysz do zdobycia wiedzy i umiejętności ukierunkowanych na rozpoczęcie kariery jako specjalista .NET? Aplikuj na nasz program .NET Online i rozwiń skrzydła przy wsparciu mentorów EPAM.

Darmowy kurs .NET Online to szansa na zdobycie, m.in.:

  • solidnych podstaw w programowaniu w C# i rozwijania aplikacji .NET,
  • umiejętności tworzenia programów ASP.NET Web API oraz tworzenia i debugowania aplikacji .NET,
  • znajomości prostych algorytmów do przeszukiwania i sortowania danych.

Zarejestruj się przed 17 stycznia, 2024 i otwórz drzwi do sukcesu w świecie .NET!

Planujesz karierę w kierunku Data, ale nie wiesz, od czego zacząć? Dołącz do kolejnej edycji naszego szkolenia!

W zaledwie 3 miesiące dowiedz się, jak tworzyć produkty oparte na danych i przekształcać je w jakościowe informacje oraz poszerz wiedzę z zakresu Data Quality, Data Integration, Data Visualization i Business.

Nie zwlekaj – rejestracja trwa do 31 stycznia, 2024.

Data Analytics Engineering

Planujesz karierę w kierunku Data, ale nie wiesz, od czego zacząć? Dołącz do kolejnej edycji naszego szkolenia!

W zaledwie 3 miesiące dowiedz się, jak tworzyć produkty oparte na danych i przekształcać je w jakościowe informacje oraz poszerz wiedzę z zakresu Data Quality, Data Integration, Data Visualization i Business.

Nie zwlekaj – rejestracja trwa do 31 stycznia, 2024.

DevOps Essentials

Interesują Cię rozwiązania chmurowe i automatyzacja oprogramowania? Jesteś osobą otwartą na ludzi i pasjonuje Cię technologia?
 
W takim razie nasz najnowszy kurs DevOps Essentials z materiałami do nauki własnej to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Zapisz się już dziś i zrób pierwszy krok w kierunku DevOps-owej kariery!

DevOps Fundamentals

Chcesz zgłębić tajniki DevOps, usystematyzować swoją wiedzę i rozwiązywać złożone problemy techniczne w zakresie tworzenia, testowania, działania i bezpieczeństwa nowoczesnych systemów? 

Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie na naszym szkoleniu!

Introduction to Java

Chcesz dowiedzieć się więcej o Java Engineering i spróbować swoich sił w tym kierunku? Wybierz nasz kurs i postaw pierwsze kroki w zawodzie.

Poznaj podstawy programowania i wszystkie podstawowe pojęcia potrzebne do rozpoczęcia pracy z Javą. Opanowanie tematyki zawartej w programie umożliwi Ci napisanie pierwszej aplikacji w tym języku.

Data Engineering Poland

Jeżeli posiadasz podstawową wiedzę w zakresie Java lub Python, nasz bezpłatny program szkoleniowy Data Engineering to idealna opcja dla Ciebie! 

Skorzystaj z szansy i poznaj najpopularniejsze technologie big data, w tym Hadoop, NoSQL databases, Apache Spark, Apache Kafka. 

JUNIOR -TO- REGULAR PROGRAM

Chcesz przyspieszyć swoją ścieżkę kariery? Szukasz szans na zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia w zakresie Java/JavaScript/Test Automation?

Weź udział w dwumiesięcznym projekcie mentorskim i wskocz na kolejny poziom.

Dołącz do programu:

Junior Java Online Program

Our Junior Java Online Program focuses on the most useful and practical information for starting out in Java Development and for performing efficient work on real projects. It is free to join and will be held online. We invite candidates from Poland to join us.

Junior Software Testing Program

Our Junior Software Testing Program is an excellent opportunity for students and juniors to start a career as a Test Engineer.  With this program, you will learn the process of test automation, get acquainted with the main tasks of the QA Engineer, and master testing automation tools and technologies.

BIG DATA TRAINING

EPAM Big Data training is our in-house training program that allows you to learn the Apache Big Data ecosystem platform and tools with help from our senior experts from the EPAM Big Data Competency Center. The program will give you unique knowledge and put you on the path to becoming a professional Big Data Engineer.

EPAM TechTalks

TechTalks to meetupy, które od lat organizujemy we wszystkich polskich lokalizacjach. Ich celem jest dzielenie się praktyczną wiedzą ze społecznością programistów. Luźna atmosfera, sesje w języku angielskim oraz pizza networking to najważniejsze cechy naszych spotkań.

Big Data Internship

Big Data Internship is a new opportunity for juniors who are discovering the amazing world of big data. We have created our online educational program to provide you with enough knowledge in data technologies to start working as a Data Engineer within four months. 

Konferencje IT

Co roku wspieramy największe w Polsce konferencje IT. Występujemy jako speakerzy, prowadzimy gamifikację i dobrze się bawimy, poznając nowe talenty ze świata programowania. Do tej pory byliśmy m.in. na infoshare, 4Developers, JDD, Devoxx, geeCON, BoilingFrogs, Front-Trends i test:fest. Odwiedzamy też targi pracy i wydarzenia skierowane dla studentów. 

ZOBACZ JAK WYGLĄDA NASZ DZIEŃ I Dołącz do nas!