Skip navigation EPAM

Społeczna odpowiedzialność biznesu

EPAM angażuje się w rozwój edukacji, ochronę środowiska oraz wspiera lokalne społeczności.

University
ODPOWIEDZIALNOŚĆ

NASZE ZAANGAŻOWANIE

EDUKACJA. ŚRODOWISKO. SPOŁECZEŃSTWO.

Angażujemy się w rozwój edukacji i ochronę środowiska we wszystkich lokalizacjach, w których pracujemy. Nasze programy tworzone są zgodnie ze standardami ISO 26000. Wspieramy ich rozwój zarówno w skali globalnej, jak i lokalnej.

EPAM GARAGE

W naszych lokalizacjach rozwijamy EPAM Garage – przestrzeń rozwoju pomysłów i innowacji, dedykowaną pasjonatom software engineering. To tutaj nasi pracownicy mogą pracować nad autorskimi aplikacjami, które kształtują przyszłość  – wszystko według własnego pomysłu i w ramach rozwoju hobby. EPAM Garage to ciekawa propozycja również dla tych, których fascynuje robotyka i hardware.

BRAINSTORM
INNOVATE
CREATE
boy drawing dark

PROGRAM E-KIDS

Program EPAM eKids zachęca dzieci do odkrywania świata programowania. Zajęcia z najmłodszymi prowadzą mentorzy – nasi pracownicy – a do nauki programowania wykorzystujemy program Scratch. eKids to doskonała droga do wprowadzenia dzieci w świat technologii. Sukces programu eKids w liczbach:

2 500+

absolwentów programu na świecie

1 150+

trenerów-wolontariuszy

250+

dzieci, które ukończyły eKids w Polsce

Poland Business Run

Już od wielu lat wspieramy największy w Polsce charytatywny bieg biznesowy – Poland Business Run. Sztafety EPAM również w 2019 roku wystartują w pięciu miastach: w Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Warszawie i we Wrocławiu.

Ideą Poland Business Run jest pomoc osobom po amputacjach i z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Bieg zatacza coraz szersze kręgi, angażując kolejne osobowości, firmy, społeczności i miasta. Promuje zdrowy styl życia, zachęca do dobrej zabawy, a jednocześnie „stawia na nogi”.