Skip navigation EPAM

Pobiegli – pomogli! EPAM Polska Głównym Sponsorem Poland Business Run 2023

Aktualność:

42 drużyny złożone z pracowników – pasjonatów biegania reprezentowały EPAM Polska podczas Poland Business Run, największego w kraju charytatywnego biegu biznesowego. Reprezentanci firmy wsparli osoby z niepełnosprawnością. EPAM był Głównym Sponsorem tegorocznego wyścigu, a także Sponsorem biegu dzieci.

Każdy zawodnik miał do wyboru jedną z dwóch możliwości udziału. Część EPAMersów zaangażowała się w bieg przy krakowskich Błoniach, część – w wirtualną rywalizację według indywidualnie wyznaczonej trasy. Każdy biegacz pokonał 4 kilometry, a po przebytym dystansie mógł skorzystać z atrakcji, jakie EPAM przygotował w Krakowie dla zawodników i ich rodzin. 

Moc atrakcji dla dzieci i dorosłych

Fotobudka 360 stopni i konkursy z nagrodami - między innymi takie rozrywki mieli do dyspozycji biegacze, którzy razem ze swoimi przyjaciółmi wzięli udział w wyścigu stacjonarnym. Reprezentanci i sympatycy EPAM odpoczywali w specjalnie do tego wyznaczonej strefie relaksu, gdzie rozkoszowali się smakiem zdrowych napojów i przekąsek.  

Dużym zainteresowaniem cieszyło się także stoisko EPAM zorganizowane w strefie dziecięcej. Najmłodsi mieli niepowtarzalną okazję, aby skorzystać z toru wyścigowego, spróbować swoich sił w grach programistycznych i zabawach przygotowanych przez wolontariuszy EPAM. 

- Pełni pasji, zaangażowania i determinacji – tacy są EPAMersi nie tylko w pracy, ale również w swoim życiu prywatnym. Z tego względu jestem przekonany, że dali z siebie wszystko podczas zawodów i zaprezentowali się z najlepszej strony. Cieszę się, że ich zaangażowanie przełoży się na realną pomoc dla beneficjentów - mówi Radosław Świętoń, Head of People w EPAM Polska. 

EPAMersi dbają o nasz wspólny świat

EPAM organizuje i angażuje się w wiele inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, wspierając lokalne i ogólnopolskie organizacje w działalności na rzecz środowiska oraz inicjatywy na rzecz edukacji dzieci i dorosłych. 

W ramach projektu “Green Sweep” EPAM Polska dąży do poprawy jakości środowiska naturalnego, a także organizuje zbiórki odpadów oraz konkursy edukacyjne. Firma jest również pomysłodawcą akcji “Paddle for the rivers”, w ramach której w 2022 i 2023 roku EPAMersi usunęli ponad 300 kilogramów odpadów z polskich rzek. Ponadto, dzięki inicjatywie “Do nasadzenia” pracownicy firmy posadzili w 2022 roku 3000 drzew w Katowicach, Siedlcach i Wrocławiu. EPAM Polska poprzez hackathony wspiera również tworzenie nowoczesnych rozwiązań, które poprawiają komfort życia w lokalnych społecznościach. Pracownicy firmy pomagają potrzebującym w ramach akcji Szlachetna Paczka, a także wspierają rozwój nowoczesnych kompetencji u dzieci poprzez program eKids

Dowiedz się więcej o inicjatywach ESG EPAM i zobacz aktualne oferty pracy.