Skip navigation EPAM

Postaw na rozwój dzięki programowi Data Analytics Engineering od EPAM Polska

Aktualność:

Chcesz podnieść swoje umiejętności w zakresie analizy danych i tworzyć wartościowe produkty dla klientów? Weź udział w stworzonym przez ekspertów EPAM programie Data Analytics Engineering i zdobądź profesjonalną wiedzę! 

Udział w darmowym kursie “Data Analytics Engineering” umożliwia zdobycie podstaw teoretycznych w zakresie analizy danych, a także daje możliwość sprawdzenia nabytych umiejętności w praktyce. 

Program pomaga zwiększyć kompetencje w czterech głównych obszarach:
  • Jakość danych – poznasz techniki sprawdzania poprawności i przekształcania danych na każdym etapie projektu, aby zapewnić jak najwyższą jakość informacji. 
  • Integracja danych – opanujesz tworzenie i obsługę różnych rodzajów transformacji danych. 
  • Wizualizacja danych – nauczysz się tworzyć interaktywne i złożone wizualizacje danych. 
  • Business Intelligence (BI) – poznasz różne narzędzia analityczne, aby skutecznie ocenić wydajność biznesową. 

Osoby zainteresowane udziałem w kursie powinny znać podstawy teorii Systemu Zarządzania Bazą Danych (ang. Relational Database Management System, DBMS), rozumieć strukturalny język zapytań (SQL), a także znać założenia systemu Python. Mile widziane jest również doświadczenie w obszarach bankowych i technicznych. 

Aby dołączyć do programu Data Analytics Engineering, należy wypełnić formularz rekrutacyjny, a następnie postępować zgodnie z zamieszczonymi na stronie wskazówkami. 

Rekrutacja uczestników trwa do 11 września 2023 roku, a kurs rozpocznie się 2 października. Czas trwania programu wynosi około 31 tygodni. Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na temat kursu.

EPAM Systems jest wiodącą firmą świadczącą usługi transformacji cyfrowej i inżynierii produktów, która obsługuje klientów w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach. EPAM działa w Polsce od 12 lat w Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu.

Wszystkie oferty pracy w EPAM Polska są publikowane na stronie epamfuture.pl.