Skip navigation EPAM

EPAM Systems uznany za jednego z najatrakcyjniejszych pracodawców w Polsce w 2022 roku

Aktualność:

Według studentów IT EPAM System to jeden ze 100 najatrakcyjniejszych polskich pracodawców w 2022 roku!

Raz w roku studenci IT wskazują swoich wymarzonych pracodawców w niezależnym badaniu poświęconym karierze - Universum Talent Survey. Organizatorzy badania poprosili 15 998 studentów z 77 polskich uczelni o określenie cech idealnego pracodawcy oraz wskazanie, która firma jest dla nich najbardziej atrakcyjna. EPAM zajął 57 miejsce w rankingu. 

W EPAM nie ma ograniczeń

Nagroda Universum nie jest pierwszym tego typu wyróżnieniem dla globalnej firmy technologicznej. W tym roku EPAM znalazł się w cenionym zestawieniu Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce, opublikowanym przez Great Place to Work Institute Polska, a także drugi rok z rzędu zwyciężył w badaniu AudIT organizowanym przez Magazyn Computerworld, zdobywając tytuł „Najlepsze Miejsce Pracy w IT w Polsce”. EPAM posiada również tytuł Friendly Workplace 2022.

- Tym, co najbardziej cenię w EPAM, jest brak ograniczeń. Tutaj możesz nieustannie rozwijać się i uczyć nowych rzeczy. Stajesz się, kim chcesz. Nikt cię nie powstrzyma, jeśli tylko masz motywację do rozwoju – mówi Christian Espinoza, Head of JavaScript Discipline w EPAM Kraków.

Warsztaty i szkolenia dla studentów

- W Polsce realizujemy EPAM University Program, aby pomóc studentom przygotować się do rozpoczęcia rozwoju w obszarze IT. Projekt składa się z ponad 60 programów szkoleniowych realizowanych na całym świecie i pozwala uczestnikom poszerzać swoją wiedzę w zakresie najnowocześniejszych dziedzin i technologii programistycznych - mówi Marta Markiewicz, Dyrektor obszaru Talent Acquisition w EPAM Polska.

W ramach EPAM University Program organizowanych jest wiele warsztatów, szkoleń i konferencji. W tym roku projekt był realizowany w Polsce we współpracy z 37 uczelniami wyższymi i promowany podczas 16 lokalnych i ogólnopolskich wydarzeń, m.in. Targów Pracy, EPAM University Open Day, Story Mapping Workshop czy Warsaw IT Day. Liczba studentów zarejestrowanych do programu przekroczyła 8000.

Sprawdź dostępne programy i rozwijaj swoją karierę z najlepszymi ekspertami IT! 

Dołącz do jednego z najbardziej atrakcyjnych polskich pracodawców

EPAM prowadzi obecnie kilkaset procesów rekrutacyjnych w Polsce, poszukując osób zainteresowanych pracą w hybrydowym oraz w pełni zdalnym modelu opartym o różne formy zatrudnienia. Firma aktywnie poszukuje m.in. specjalistów Java, JavaScript, .NET, Python, testerów oprogramowania (QA), ekspertów DevOps/Cloud i Big Data oraz Project i Delivery Managerów.

Wszystkie oferty pracy w EPAM Polska publikowane są na stronie epamfuture.pl.