Skip navigation EPAM

EPAM uhonorowany certyfikatem Great Place To Work®  

Aktualność:

Firma EPAM Polska otrzymała certyfikat Great Place To Work®, przyznawany przez światowy autorytet w dziedzinie kultury miejsca pracy. Już drugi rok z rzędu firma otrzymała certyfikat w wyniku badania przeprowadzonego przez instytut i tym samym znalazła się w gronie najlepszych pracodawców na rynku.

Jak pokazują wyniki badania przeprowadzonego jesienią przez Great Place to Work Institute wśród losowo wybranych pracowników EPAM Polska, 94% respondentów uważa, że w EPAM panuje przyjazna atmosfera, a 87% potwierdza, że EPAM jest świetnym miejscem pracy. Firma oferuje pracownikom szkolenia i inne formy rozwoju, które mogą podnieść ich kwalifikacje – tak uważa 92% respondentów. EPAMersi są również zadowoleni z przyjaznych relacji wewnątrz organizacji – zdecydowana większość respondentów, bo aż 93%, przyznaje, że może liczyć na wzajemną współpracę w ramach firmy.

Nowoczesna kultura pracy oparta na zaufaniu

- W EPAM stworzyliśmy jedno z najlepszych miejsc pracy w Polsce i cieszymy się, że tak wielu utalentowanych ludzi chce z nami tworzyć rozwiązania przyszłości dla klientów z całego świata – mówi Radosław Świętoń, Head of People w EPAM Poland. - Największą wartością EPAM są ludzie, dlatego stale inwestujemy w ich wiedzę i kompetencje, organizując szkolenia wewnętrzne ukierunkowane na rozwój umiejętności miękkich, technicznych i menedżerskich. Umożliwiamy również EPAMersom udział w zewnętrznych konferencjach i wydarzeniach branżowych - dodaje Radosław Świętoń.

Great Place to Work® od ponad 30 lat wspiera firmy na całym świecie w budowaniu nowoczesnej kultury miejsca pracy opartej na zaufaniu i osiąganiu lepszych wyników biznesowych. Odbywa się to poprzez certyfikację i program rankingowy Great Place to Work®, potwierdzony rygorystyczną, ilościową ankietą Trust Index™. Pomaga ona pracodawcom osiągnąć poziom, na którym każdy pracownik pozytywnie ocenia swoje doświadczenie zawodowe. Na końcową ocenę wpływ ma również wynik Culture Audit™, który pozwala Instytutowi poznać wartości firmy, wprowadzane innowacje oraz działania ukierunkowane na skuteczne przywództwo.

- Sposób, w jaki EPAM wchodzi w interakcje z ludźmi na każdym poziomie, jest czymś wyjątkowym i wartym podkreślenia. Mamy unikatową kulturę, która koncentruje się na technologii, ale zdajemy sobie także sprawę, że ludzie są równie kluczowi w całym procesie - mówi Marcin Horoszkiewicz, Software Engineering Manager w EPAM. - Kiedy mówimy o projektach, dostawach czy nawet priorytetach, zawsze myślimy o ludziach, całym zespole i potrzebach klientów. Moim zdaniem EPAM to świetne miejsce na rozpoczęcie zawodowej przygody. Bez względu na to, ile masz doświadczenia, zawsze znajdzie się ktoś, kto może cię wesprzeć i pomóc znaleźć drogę - dodaje Marcin Horoszkiewicz.

EPAM działa w Polsce od 11 lat w pięciu lokalizacjach – Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. Liczba pracowników przekroczyła już 6000. W ciągu ostatniego roku firma podwoiła liczbę miejsc pracy – trwa najbardziej dynamiczny okres rozwoju EPAM w naszym kraju.

Aby dołączyć do zespołu EPAM, sprawdź dostępne stanowiska i aplikuj.