Skip navigation EPAM

EPAM Java Challenge: sprawdź się i zdobądź atrakcyjne nagrody

Aktualność:

EPAM Polska zorganizował konkurs skierowany do wszystkich entuzjastów programowania w Javie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i możliwość udziału w przyspieszonej rekrutacji!

Celem konkursu jest wyróżnienie najzdolniejszych inżynierów i danie im szansy na rozwój umiejętności w eksperckim, międzynarodowym środowisku. 

Ekskluzywne zadanie i rekrutacja VIP

Zadanie konkursowe, opracowane przez inżynierów Java EPAM, dotyczy kodowania i polega na stworzeniu raportu kategorii zakupowej dla grupy handlowej. Wyzwanie trwa średnio około 45 minut, jednak czas przewidziany na jego ukończenie to 1,5 godziny.

Trzy osoby z największą liczbą punktów otrzymają atrakcyjne nagrody. Dla zwycięzcy organizatorzy przekażą bon do portalu holiday.pl o wartości 2000 zł, dla zdobywcy drugiego miejsca – zegarek Garmin Vivoactive 4, a dla trzeciego – czytnik Amazon Kindle 10. Każdy, kto poprawnie rozwiąże zadanie w co najmniej 75%, otrzyma zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Konkurs trwa do 22 stycznia 2023 r. Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: https://challengerocket.com/epam-java-challenge

Dołącz do wyzwania EPAM Polska!  

Zadbaj o swój rozwój i programuj z najlepszymi ekspertami

Udział w rozmowie kwalifikacyjnej to szansa na podniesienie swoich kompetencji pod okiem wykwalifikowanych deweloperów w dobrze zintegrowanym i angażującym środowisku pracy. - W EPAM dokładamy wszelkich starań, aby nowi pracownicy byli zadowoleni ze swojej pracy już od pierwszego dnia. Podchodzimy do kwestii doświadczenia pracowników w zupełnie nowy, innowacyjny sposób i staramy się dostosować warunki pracy do indywidualnych potrzeb. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym lub zdalnym. Ponadto, każdy pracownik ma możliwość pracy z zagranicy, dzięki czemu może połączyć karierę z pasją do podróży – mówi Marta Markiewicz, Dyrektor obszaru Talent Acquisition w EPAM Polska.

- Nasza firma daje szansę na ciągły rozwój, który jest możliwy dzięki m.in. programom coachingowym, udziałowi w szkoleniach i najważniejszych konferencjach IT. Efektywne kursy dla początkujących lub bardziej zaawansowanych pracowników sprawiają, że nasi inżynierowie mogą szybko podnieść swoje kompetencje i awansować na menedżerów lub architektów. Wspaniała atmosfera pracy i oferowane przez nas możliwości zapewniły EPAM Polska drugi rok z rzędu certyfikat Great Place To Work®. W 2021 i 2022 roku EPAM zdobył także tytuł najbardziej lubianego miejsca pracy, przyznawany przez Newsweek – dodaje Marta Markiewicz.

EPAM jest wiodącą firmą zajmującą się transformacją cyfrową i inżynierią produktów. Jej globalne, multidyscyplinarne zespoły dostarczają rozwiązania klientom w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach. Firma działa w Polsce od 11 lat w pięciu lokalizacjach – Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu.

Wszystkie oferty pracy w EPAM Polska są publikowane na stronie epamfuture.pl.