Skip navigation EPAM

EPAM Polska zachęca do udziału w programie Data Analytics Engineering

Aktualność:

Umiejętność gromadzenia danych, ich analiza oraz wizualizacja to kluczowe w dzisiejszym świecie kompetencje, dzięki którym firmy mogą rozwijać się i osiągać przewagę konkurencyjną. Chcesz dołączyć do grona inżynierów danych, którzy napędzają światowe gospodarki? Zacznij od udziału w bezpłatnym szkoleniu EPAM, które ułatwi zdobycie nowych kompetencji i cenionych na rynku pracy umiejętności.

Program Data Analytics Engineering jest skierowany do pasjonatów analizy danych. Już w lutym dowiesz się, jak tworzyć oparte na danych produkty i przekształcać dane w wysokiej jakości informacje dla firm. 

Rozwiń swoje kompetencje pod okiem doświadczonych ekspertów

Kurs pozwala poszerzyć wiedzę w czterech głównych obszarach:

  • Jakość danych (walidacja i transformacja danych na każdym etapie projektu)
  • Integracja danych (opracowywanie i wspieranie szerokiego zakresu transformacji i migracji danych)
  • Wizualizacja danych (tworzenie interaktywnych i złożonych wizualizacji danych oraz narzędzi do analizy)
  • Business Intelligence (BI) przy użyciu różnych narzędzi do analizy danych i wydajności biznesowej

Program składa się z dwóch etapów:

Pierwszy to trzymiesięczne szkolenie, które obejmuje około 12 godzin zajęć tygodniowo. Ten etap jest doskonałą okazją do zadawania pytań mentorom, wykonywania zadań oraz studiowania materiałów szkoleniowych. Po ukończeniu pierwszej części kursu uczestnik kontynuuje naukę i ćwiczy nabyte umiejętności podczas Data Lab. W tym czasie uczy się porządkować informacje, tworzyć wizualizacje i sprawdzać jakość danych.

Po ukończeniu programu i obronie końcowego projektu, uczestnik zostaje zaproszony na rozmowę techniczną i otrzymuje szansę na zdobycie wymarzonej pracy.

Zgłoś się już dziś!

Aby wziąć udział w programie Data Analytics Engineering, należy spełnić następujące wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2 i wyżej)
  • Podstawowa znajomość teorii Systemu Zarządzania Relacyjną Bazą Danych (ang. Relational Database Management System, DBMS)
  • Zrozumienie strukturalnego języka zapytań (SQL)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w bankowości i obszarach technicznych

Obecnie trwa rekrutacja uczestników do programu. Nie zwlekaj i już teraz skorzystaj z możliwości rozwoju! Aplikuj, wypełniając formularz online.

EPAM Systems jest wiodącą firmą świadczącą usługi transformacji cyfrowej i inżynierii produktów. Globalne, multidyscyplinarne zespoły EPAM obsługują klientów w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach. EPAM działa w Polsce od 11 lat w pięciu lokalizacjach – Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. Liczba pracowników przekroczyła już 6000. W ciągu roku firma podwoiła liczbę miejsc pracy - trwa najbardziej dynamiczny okres rozwoju EPAM w naszym kraju.