Skip navigation EPAM

Wakacyjny staż dla studentów w EPAM Polska – zapisz się już dziś!

Aktualność:

Szukasz stażu, który da ci możliwość pracy na realnym projekcie? Cenisz sobie indywidualny rozwój i pracę zespołową? Jesteś na co najmniej drugim roku studiów informatycznych? Jeśli tak, EPAM Polska przygotował dla ciebie wyjątkową propozycję staży. 

Wakacyjne staże zaplanowane przez ekspertów EPAM Polska będą trwały dwa miesiące, od lipca do sierpnia 2023 roku. Kursy odbędą się w pełnym wymiarze godzin, w dwóch lokalizacjach: Krakowie lub Gdańsku, a stażyści otrzymają wynagrodzenie za udział w programie. Staże dla studentów z pozostałych lokalizacji odbywają się w formule hybrydowej: cztery dni zdalnie i jeden dzień w biurze w Gdańsku lub Krakowie.  

W ofercie EPAM Polska znajdują się trzy programy stażowe:

Sprawdź, który program spełnia twoje oczekiwania i aplikuj już dziś. Nie zwlekaj i skorzystaj z szansy na rozwój! Firma czeka na zgłoszenia do 24. kwietnia 2023. 

Udział w stażu umożliwia pracę nad ciekawym projektem i zapewnia wsparcie mentorów posiadających wieloletnie doświadczenie w obszarze IT. Kurs zapoznaje także z branżowymi standardami tworzenia kodu oraz daje szansę na udział w szkoleniach i warsztatach dotyczących kluczowych technologii i metodyk, m.in. SCRUM, Git. Organizatorzy programu przygotowali wiele materiałów do samodzielnej nauki, które pozwolą stażystom poszerzyć wiedzę i pozyskać nowe kompetencje. 

EPAM Systems jest wiodącą firmą świadczącą usługi transformacji cyfrowej i inżynierii produktów. Globalne, multidyscyplinarne zespoły EPAM obsługują klientów w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach. EPAM działa w Polsce od 12 lat w pięciu lokalizacjach – Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. Liczba pracowników przekroczyła już 7000.