Skip navigation EPAM

EPAM Polska zaprasza na kurs programowania w Javie

Aktualność:

Chcesz poznać podstawy programowania w Javie i spróbować sił w tym obszarze? Jeśli tak, weź udział w szkoleniu EPAM i stwórz swoją pierwszą aplikację!  

Udział w darmowym kursie “Introduction to Java” umożliwia zdobycie niezbędnej wiedzy i praktycznego doświadczenia w zakresie technologii Java, a także daje podstawy do rozwijania umiejętności w obszarze inżynierii oprogramowania. 

Program składa się z 2 etapów:
  • Pierwszy z nich to wprowadzenie do Javy – polega na samodzielnej nauce oraz rozwiązywaniu przydzielonych zadań. Daje szansę na gruntowne opanowanie Javy i tworzy podstawy pod dalszy rozwój w tym obszarze. Osoby, które pozytywnie zakończą pierwszy etap kursu, otrzymają zaproszenie do kolejnej części.
  • W drugim kroku uczestnicy zapoznają się z rozwiązaniami Java Technology Stack. Przy wsparciu ekspertów z EPAM Polska pogłębiają swoją wiedzę i zdobywają cenne doświadczenie w tworzeniu rozwiązań cyfrowych. 

Rozpoczęcie szkolenia i uzyskanie dostępu do materiałów edukacyjnych jest możliwe od razu po rejestracji. Program został przygotowany w formule online, w języku angielskim. Kurs trwa około 4 miesiące – czas trwania zależy od poziomu wiedzy, tempa nauki i zaangażowania uczestników. 

Osoby, które ukończyły szkolenie, będą mogły kontynuować swoją ścieżkę edukacji na następnych etapach nauki, zgodnie z wykazanymi umiejętnościami. Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!  

EPAM Systems jest wiodącą firmą świadczącą usługi transformacji cyfrowej i inżynierii produktów, która obsługuje klientów w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach. EPAM działa w Polsce od 12 lat w Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu.