Skip navigation EPAM

Rozpocznij karierę testera i weź udział w programie Automated Testing od EPAM Polska

Aktualność:

EPAM przygotował wyjątkowy program szkoleniowy dla wszystkich osób, które chcą postawić pierwsze kroki w zawodzie testera. Jeśli interesuje cię kariera w obszarze automatycznego testowania oraz posiadasz podstawowe umiejętności programowania w języku C#, Java lub JavaScript – zgłoś się już dziś! 

Podczas darmowego szkolenia Automated Testing poznasz podstawowe narzędzia do testowania i poszerzysz swoją wiedzę na temat wybranego języka programowania: .NET, Java lub JavaScript. Kurs umożliwi również zdobycie kwalifikacji uprawniających do pisania autotestów i tworzenia najwyższej jakości produktów cyfrowych. 

Nauka pod okiem mentorów

Kurs odbywa się w formule online i polega na samodzielnej nauce za pomocą materiałów edukacyjnych, a także wykonywaniu zadań zakończonych testami podsumowującymi nabytą wiedzę. Wsparcia podczas procesu nauki udzielają doświadczeni mentorzy z EPAM, którzy prowadzą uczestników przez interaktywne warsztaty oraz sesje pytań i odpowiedzi. 

Aplikuj, jeśli:

  • Znasz j. angielski na poziomie B1 (Intermediate) lub wyższym
  • Rozumiesz podstawowe zasady programowania obiektowego (OOP)
  • Znasz jeden z języków programowania: C#, Java lub JavaScript
  • Rozumiesz proces testowania i jego główne narzędzia
  • Umiesz pracować z materiałami do samodzielnej nauki i potrafisz dotrzymywać terminów

Rejestracja uczestników do programu Automated Testing trwa do 19 czerwca. Kurs rozpocznie się już 3 lipca i zakończy 10 października 2023 roku. 

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli kontynuować swoją ścieżkę edukacji na kolejnych etapach nauki, zgodnie z wykazanymi umiejętnościami. Nie zwlekaj i zarejestruj się!

EPAM Systems jest wiodącą firmą świadczącą usługi transformacji cyfrowej i inżynierii produktów, która obsługuje klientów w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach. EPAM działa w Polsce od 12 lat w Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu.