Skip navigation EPAM

EPAM Polska zaprasza na kurs DevOps Essentials

Aktualność:

Chcesz tworzyć oprogramowanie zgodnie z metodyką DevOps? Zależy ci na tym, aby dowiedzieć się, jak automatyzować i integrować procesy między zespołami programistycznymi a operacyjnymi? Jeśli tak, skorzystaj z programu przygotowanego przez ekspertów EPAM Polska i zdobądź kompetencje przyszłości! 

DevOps Essentials to wyjątkowa szansa na poznanie procesu DevOps od podstaw. Program jest dostępny dla każdej zarejestrowanej osoby i można z niego skorzystać w dowolnym momencie – nie ma ustalonych dat rozpoczęcia i zakończenia. 

Weź udział w programie już dziś 

Kurs polega na samodzielnej nauce za pomocą materiałów edukacyjnych dostępnych w j. angielskim i składa się z dwóch etapów.

  • Podczas pierwszego etapu poznasz kontrolę wersji za pomocą Git, a także zrozumiesz założenia układu sieci oraz podstawowe koncepcje systemów operacyjnych Linux i Windows. Stworzysz również proste skrypty w językach Bash i Python. 
  • W ramach drugiego etapu programu poszerzysz swoją wiedzę i wybierzesz chmurę, którą będziesz eksplorować. Kurs DevOps Fundamentals jest dostępny po ukończeniu modułu „Essentials Knowledge Check”. 

Udział w obu etapach programu jest bezpłatny. Nie zwlekaj i już teraz skorzystaj z wyjątkowej możliwości rozwoju! Zarejestruj się, wypełniając formularz online.

DevOps to filozofia i kultura tworzenia oprogramowania. Inżynierowie DevOps towarzyszą produktowi na wszystkich etapach jego życia, automatyzują i przyspieszają procesy rozwojowe, a także zwiększają jego wydajność i bezpieczeństwo. Tak cenne umiejętności sprawiły, że eksperci DevOps są obecnie wartościowymi pracownikami na międzynarodowym rynku IT. 

EPAM Systems jest wiodącą firmą świadczącą usługi transformacji cyfrowej i inżynierii produktów, która obsługuje klientów w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach. EPAM działa w Polsce od 12 lat w Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu.