Skip navigation EPAM

EPAM Polska Partnerem Programu Tech Leaders

Aktualność:

Firma EPAM Polska została Partnerem 8. edycji Programu Tech Leaders, który skupia się na mentoringu kobiet chcących rozpocząć karierę lub rozwinąć swoje umiejętności w obszarze IT i nowych technologii. 

W ramach programu pracownicy EPAM Polska spotykają się z podopiecznymi podczas regularnych spotkań mentoringowych, w czasie których przekazują im swoją ekspercką wiedzę z zakresu inżynierii oprogramowania oraz przygotowują do zmiany ścieżki zawodowej lub uzyskania awansu. Kurs jest darmowy i trwa od lutego do czerwca 2023 roku. 

- W EPAM tworzymy wiele szans rozwoju dla utalentowanych osób, a jednym z narzędzi poprzez które realizujemy tę misję, jest mentoring. Transferujemy tym samym wiedzę od naszych ekspertów, dając mniej doświadczonym specjalistom możliwość nauki od rynkowych liderów. Mentorami w tegorocznej edycji projektu Tech Leaders zostali zaangażowani i dojrzali inżynierowie, którzy skutecznie łączą umiejętności miękkie i techniczne podczas pracy z ludźmi – mówi Radosław Świętoń, Head of People w EPAM Polska. 

EPAM od wielu lat wspiera rozwój kobiet. Aż 34% spośród wszystkich pracowników IT w EPAM Polska to kobiety. Spośród ponad 7000 pracowników EPAM Polska 37% kobiet pełni role team leaderek, a 33% wchodzi w skład starszego menedżmentu (senior management team).

Poznaj inicjatywy ESG EPAM i zobacz aktualne oferty pracy