Skip navigation EPAM

Zespół EPAM Polska tworzy już ponad 5000 talentów

Aktualność:

2022 rok to czas dalszego, dynamicznego, rozwoju EPAM Systems w Polsce. W tym miesiącu liczba pracowników spółki przekroczyła 5 tysięcy osób.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy zespół EPAM Polska powiększył się o aż 2 tysiące osób i stale się rozrasta. Specjaliści EPAM tworzą międzynarodową społeczność, skupioną wokół pięciu lokalizacji: Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Warszawy i Katowic. Niedawno spółka znalazła się na prestiżowej liście Najlepszych Miejsc Pracy ogłaszanej przez Great Place to Work Polska, a w lutym br. zwyciężyła w badaniu AudIT, zdobywając tytuł Best Place to Work in IT in Poland.

Kurs na rozwój

Cieszymy się, że inżynierowie wybierają EPAM i chcą wspólnie z nami tworzyć rozwiązania przyszłości dla liderów wielu sektorów rynku. W EPAM nie ma miejsca na nudę i monotonię. Dzięki globalnemu zasięgowi naszej firmy i różnorodności branż oraz klientów i prowadzonych dla nich projektów, możemy elastycznie dopasowywać ścieżki kariery do oczekiwań pracowników. Rozwijamy też nieustannie nasze programy L&D, wspierając talenty w rozwoju umiejętności miękkich i technicznych. Nasz zespół w Polsce tworzą specjaliści pochodzący z ponad 35 krajów z całego świata. Czerpiemy z tej różnorodności i jesteśmy z niej naprawdę dumni.

Radosław Świętoń

Head of People, EPAM Polska

EPAM prowadzi obecnie kilkaset procesów rekrutacyjnych, poszukując osób zainteresowanych pracą w modelu hybrydowym oraz w pełni zdalnym w oparciu o różne formy zatrudnienia. Pracę w firmie mogą znaleźć inżynierowie oprogramowania ze zróżnicowanym stażem i doświadczeniem, analitycy biznesowi, Project i Delivery Managerowie oraz konsultanci IT. Firma aktywnie poszukuje m.in. specjalistów Java, JavaScript, .NET, Python, a także testerów oprogramowania (QA) oraz ekspertów DevOps/Cloud i Big Data. Wszystkie oferty pracy w EPAM Polska publikowane są stronie epamfuture.pl