Skip navigation EPAM

EPAM Wrocław zatrudnia już ponad 1000 osób

Aktualność:

Wrocławski oddział amerykańskiej spółki technologicznej EPAM Systems tworzy już ponad 1000 specjalistów, a firma stale rozwija swoją obecność w stolicy Dolnego Śląska. Pracę w EPAM mogą znaleźć nie tylko inżynierowie oprogramowania, ale także analitycy biznesowi, Project i Delivery Managerowie, konsultanci IT oraz specjaliści w obszarze HR i rekrutacji.

EPAM Wrocław istnieje od 2015 roku. Specjaliści z Wrocławia tworzą rozwiązania IT dla globalnych liderów wielu kluczowych sektorów rynku, w tym m.in. Hi-Tech, branży ubezpieczeniowej, koncernów medialnych i telekomunikacyjnych oraz firm z sektora bankowego i finansowego. W Polsce spółka obecna jest od 11 lat, a jej główna siedziba zlokalizowana jest w Krakowie. Oprócz Wrocławia i stolicy Małopolski, oddziały EPAM działają w Gdańsku, Katowicach i Warszawie. W tych 5 miastach pracuje już ponad 5000 osób.

Ostatni rok to czas niezwykle dynamicznego rozwoju EPAM w Polsce i na całym świecie. Na rodzimym rynku rośniemy szybciej niż kiedykolwiek wcześniej i nie zamierzamy zwalniać tempa.

Piotr Galiński

Dyrektor wrocławskiego oddziału EPAM Systems

W tym roku EPAM znalazł się na prestiżowej liście Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce, publikowanej przez Great Place to Work Institute Polska, a także drugi rok z rzędu zwyciężył w badaniu AudIT, organizowanym przez Magazyn Computerworld, zdobywając tytuł „Najlepsze Miejsce Pracy w IT w Polsce”.

Nieograniczone możliwości rozwoju w IT

- W EPAM stawiamy na nieustanny rozwój i poszerzanie kompetencji, prowadząc wewnętrzne programy ukierunkowane na rozwój umiejętności miękkich, technicznych i menedżerskich oraz umożliwiając udział w wydarzeniach branżowych. Członkowie naszego zespołu mogą czerpać z różnorodności branż, wykorzystywanych technologii oraz klientów, dla których dostarczamy rozwiązania i elastycznie planować swoje ścieżki kariery. Umożliwiamy pracę w oparciu o różne formy zatrudnienia i modele współpracy – dodaje Piotr Galiński.

EPAM prowadzi obecnie w Polsce kilkaset procesów rekrutacyjnych, poszukując osób zainteresowanych pracą w modelu hybrydowym oraz w pełni zdalnym w oparciu o różne formy zatrudnienia. Firma aktywnie poszukuje m.in. specjalistów Java, JavaScript, .NET, Python, a także testerów oprogramowania (QA), ekspertów DevOps/Cloud i Big Data oraz Project i Delivery Managerów. Wszystkie oferty pracy w EPAM Polska publikowane są stronie epamfuture.pl