Skip navigation EPAM

Bezpłatne szkolenie Java od EPAM Polska: dołącz do Java Self-Paced Program

Aktualność:

EPAM Polska prowadzi obecnie rekrutację na bezpłatne szkolenia z technologii Java. Kurs zapoznaje uczestników z podstawami programowania i pozwala im rozwijać kompetencje w jednym z najbardziej ekscytujących zawodów przyszłości.

Szkolenie jest dedykowane osobom, które chcą rozpocząć swoją drogę zawodową w obszarze IT, a konkretnie w Java, ale nie wiedzą od czego zacząć. Kurs dostarcza aktualną i wysokiej jakości wiedzę oraz daje możliwość sprawdzenia swoich sił w obszarze nowych technologii. 

Rozwijaj zdolności w indywidualnym tempie

Nauka odbywa się w indywidualnym tempie, dostosowanym do preferencji każdego uczestnika kursu. Osoby przystępujące do programu otrzymują wszystkie materiały potrzebne do indywidualnej nauki i zadań, a także dostają dostęp do najbardziej aktualnych materiałów edukacyjnych z zakresu programowania w języku Java.

Aby wziąć udział w szkoleniu, preferowane jest posiadanie wstępnej wiedzy inżynierskiej oraz chęć rozwijania swoich umiejętności i zdolności w zakresie programowania w języku Java. 

Aby wziąć udział w Java Self-Paced Program, należy spełnić kilka wymagań:

  • Znajomość angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1+) lub wyższym
  • Podstawowe umiejętności programowania w dowolnym języku programowania

Znajomość algorytmów, struktur danych oraz zasad OOP i baz danych będzie dodatkowym atutem.

Aplikuj już dziś! Dołącz do programu, wypełniając formularz online. 

EPAM Systems jest wiodącą firmą świadczącą usługi transformacji cyfrowej i inżynierii produktów. Jej globalne, multidyscyplinarne zespoły obsługują klientów w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach. Firma działa w Polsce od 11 lat w pięciu lokalizacjach – Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. Liczba pracowników przekroczyła już 6000, a firma podwoiła liczbę miejsc pracy - trwa najbardziej aktywny okres rozwoju EPAM w kraju.