Skip navigation EPAM

JS Challenge

Aktualność:

Podejmij nasze wyzwanie JavaScript: zaprogramuj bota i rozgrywaj mecze piłki nożnej online. Pokonaj rywali i dostań się na szczyt tabeli wyników. Parrot Drone, Apple Watch i Seagate Expansion czekają!

Zasady są proste: zarejestruj się na stronie konkursu JS Challenge, pobierz dostępny JavaScript SDK i wykorzystaj swoje umiejętności, żeby stworzyć możliwie najlepszego bota. Dodaj kod do systemu i czekaj aż zacznie się prawdziwa zabawa - Twój bot będzie walczyć przeciwko wszystkim pozostałym botom zgłoszonym do konkursu. Rozgrywki w formie 2-minutowych meczy piłki nożnej można śledzić w zakładce Live Stream na platformie JS Challenge. 

Przez cały czas trwania konkursu można dokonywać poprawek i ulepszać kod. Po każdym wygranym starciu, na konto zwycięzcy trafiają kolejne punkty. Ryzgrywki trwają do 19 grudnia – 3 uczestników, znajdujących się w tym dniu na szczycie rankingu, wygrywa nagrody: Parrot Drone, Apple Watch i Seagate Expansion.

Celem konkursu jest nagrodzenie autorów najlepszych kodów JavaScript. Szansę na wygraną mają jednak także osoby, które na co dzień specjalizują się w innych językach programowania. Dostępny na stronie JS SDK, zawierający wzór bota, lokalny serwer potrzebny do uruchomienia gry, podgląd oraz przykładowego przeciwnika, pomoże każdemu uczestnikowi w przygotowaniu się do prawdziwych rozgrywek.

O EPAM

EPAM należy do światowych liderów z zakresu inżynierii oprogramowania. Firma działa od 1993 roku i zatrudnia blisko 22 tys. pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie. Do klientów EPAM należą globalne korporacje z takich sektorów jak finanse i bankowość, media, hi-tech, opieka zdrowotna czy turystyka. Spółka notowana jest na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a jej siedziba główna znajduje się w Newtown, USA.

W Polsce firma rozpoczęła działalność w 2011 roku i obecna jest w pięciu miastach: Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach oraz Warszawie. Tym, co wyróżnia EPAM na rynku, jest kultura organizacyjna, atmosfera pracy oraz wielka pasja do technologii. EPAM regularnie wspiera inicjatywy związane z branżą IT, organizuje również własne spotkania dedykowane środowisku developerów – TechTalks czy hackathony.

W 2015 roku firma znalazła się na na szczycie zestawienia „FORTUNE’S 100 Fastest Growing Technology Companies” w kategorii przedsiębiorstw dostarczających rozwiązania IT, z kolei w 2016 została sklasyfikowana na 8. miejscu zestawienia „25 Fastest Growing Public Tech Companies” magazynu Forbes.