Skip navigation EPAM

Zostań Testerem i weź udział w Automated Testing Self-Paced Program organizowanym przez EPAM!

Aktualność:

Jesteś zainteresowany poznaniem podstaw testów automatycznych oraz lubisz uczyć się we własnym tempie i czasie? Jeśli tak, aplikuj już teraz na bezpłatny program przygotowany przez ekspertów EPAM i postaw pierwsze kroki w kierunku wymarzonego zawodu.

Program jest dedykowany wszystkim osobom, które rozpoczynają ścieżkę zawodową w zakresie testowania automatycznego w systemie Git oraz tym, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje w obszarze technologii Java, .NET lub JavaScript. 

Sięgnij po wysokiej jakości wiedzę

Szkolenie Automated Testing Self-Paced startuje natychmiast po rejestracji, co oznacza, że kurs nie ma ustalonej daty rozpoczęcia i zakończenia. Uczestnicy zapoznają się z materiałami w odpowiednim dla siebie tempie, biorąc pod uwagę zalecany czas trwania kursu. Szkolenie zapewnia niezbędną, wysokiej jakości i aktualną wiedzę potrzebną do rozpoczęcia pracy w zawodzie testera oprogramowania. 

Kurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich obejmuje opanowanie materiałów teoretycznych z zakresu programowania, testowania i kontroli wersji w systemie Git. W drugim etapie uczestnicy przechodzą na poziom zaawansowany i poznają jedną z wybranych technologii: Java, .NET lub JavaScript. 

Aby wziąć udział w programie Automated Testing Self-Paced, należy spełnić kilka wymagań. Należą do nich:  

  • Znajomość angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1+) i wyższym
  • Analityczne myślenie i kreatywność w rozwiązywaniu niestandardowych zadań
  • Podstawowa znajomość pojęć związanych z technologiami informatycznymi
  • Podstawowe umiejętności obsługi oprogramowania i zrozumienia zasad OOP

Aktualnie trwa rekrutacja uczestników do programu. Już teraz zgłoś swój udział, wypełniając formularz online. 

EPAM Systems jest wiodącą firmą świadczącą usługi transformacji cyfrowej i inżynierii produktów. Jej globalne, multidyscyplinarne zespoły obsługują klientów w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach. Firma działa w Polsce od 11 lat w pięciu lokalizacjach – Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. Liczba pracowników przekroczyła już 6000, a firma podwoiła liczbę miejsc pracy - trwa najbardziej aktywny okres rozwoju EPAM w kraju.