Skip navigation EPAM

EPAM Polska zaprasza na bezpłatne szkolenie Data Engineering

Aktualność:

Chcesz zwiększyć swoje kompetencje w zakresie najpopularniejszych technologii big data? Marzysz o nabyciu nowych umiejętności pod okiem eksperta? Jeśli tak, już teraz dołącz do bezpłatnego programu EPAM Polska!

Data Engineering to program dedykowany osobom rozpoczynającym swoją przygodę w świecie IT, które posiadają podstawową wiedzę z zakresu Java lub Python. To wyjątkowa szansa, aby nabyć umiejętności w zakresie najpopularniejszych technologii big data, w tym Hadoop, NoSQL databases, Apache Spark, Apache Kafka. 

Odkryj tajemnice big data i rozwiń swoje kompetencje

Program jest doskonałą okazją, aby poznać, czym jest big data, jakie są źródła danych oraz sposoby ich analizowania. Specjaliści EPAM Polska przybliżą uczestnikom podstawy statystyki potrzebnej w pracy analityka danych, wymagania architektoniczne oraz zasady infrastruktury big data. Przedstawią również najpopularniejsze technologie big data oraz ich możliwości. 

Program szkolenia Data Engineering składa się z dwóch etapów realizowanych w formule online. Pierwszym z nich jest kurs, podczas którego każdy uczestnik indywidualnie zapoznaje się z materiałami teoretycznymi. Po pozytywnym ukończeniu części teoretycznej bierze udział w rozmowie podsumowującej. To wyjątkowy moment w całym programie, który umożliwi kontynuację nauki z mentorem. Zajęcia w takiej formule trwają trzy miesiące. Po ukończeniu obu etapów programu i uzyskaniu zadowalającej oceny końcowej, uczestnik zostaje zaproszony na rozmowę techniczną i otrzymuje szansę na zdobycie wymarzonej pracy.

Zgłoś się już dziś!

Aby wziąć udział w programie Data Engineering, należy spełnić kilka wymagań. Należą do nich: 

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z przynajmniej jednym z języków programowania (Java, Python, Scala)
  • Podstawowa znajomość Systemu zarządzania relacyjną bazą danych (DBMS)
  • Znajomość strukturalnego języka zapytań (SQL)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie Upper-Intermediate (B2) i wyższym 

Aktualnie trwa rekrutacja uczestników do programu. Nie czekaj i już teraz skorzystaj ze swojej szansy na rozwój! Zgłoś się, wypełniając formularz online. 

EPAM Systems jest czołowym dostawcą usług transformacji cyfrowej na świecie i liderem w zakresie rozwoju cyfrowych i fizycznych produktów oraz usług digital platform engineering. Globalne, multidyscyplinarne zespoły EPAM obsługują klientów w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach. EPAM Systems działa w Polsce od 11 lat w pięciu lokalizacjach – Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Liczba pracowników przekroczyła już 6 tysięcy. Spółka w ciągu roku podwoiła liczbę miejsc pracy - trwa najbardziej dynamiczny okres rozwoju EPAM w naszym kraju.