Skip navigation EPAM

TechTalks – Wiedza, Dyskusja, Networking

Aktualność:

TechTalks to spotkania organizowane przez EPAM na całym świecie z myślą o społeczności IT. Prezentacje, prowadzone przez ekspertów EPAM, dostarczają solidną dawkę wiedzy, opartej na wieloletnim doświadczeniu prowadzących. Nieformalna atmosfera spotkań sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, wymianie doświadczeń między uczestnikami oraz dyskusji. Tematyka każdego spotkania koncentruje się wokół wybranego zagadnienia związanego z danym językiem programowania m.in. Java, JavaScript, .NET czy C++.

Od tego roku EPAM planuje rozwijać inicjatywę również w Polsce - TechTalks organizowane będą regularnie we wszystkich lokalizacjach firmy: Krakowie, Gdańsku oraz we Wrocławiu. Informacje o wszystkich aktualnych wydarzeniach i rejestracja dostępne będą na platfomie eventowej EPAM: https://events.epam.com/

O EPAM

EPAM należy do światowych liderów z zakresu inżynierii oprogramowania. Firma działa od 1993 roku i zatrudnia blisko 22 tys. pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie. Do klientów EPAM należą globalne korporacje z takich sektorów jak finanse i bankowość, media, hi-tech, opieka zdrowotna czy turystyka. Spółka notowana jest na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a jej siedziba główna znajduje się w Newtown, USA.

W Polsce firma rozpoczęła działalność w 2011 roku i obecna jest w czterech miastach: Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu oraz Katowicach. Tym, co wyróżnia EPAM na rynku, jest kultura organizacyjna, atmosfera pracy oraz wielka pasja do technologii. EPAM regularnie wspiera inicjatywy związane z branżą IT, organizuje również własne spotkania dedykowane środowisku developerów – TechTalks czy hackathony.

W 2015 roku firma znalazła się na na szczycie zestawienia „FORTUNE’S 100 Fastest Growing Technology Companies” w kategorii przedsiębiorstw dostarczających rozwiązania IT, z kolei w 2016 została sklasyfikowana na 8. miejscu zestawienia „25 Fastest Growing Public Tech Companies” magazynu Forbes.