Skip navigation EPAM

TechTalks w Gdańsku i Krakowie – Nowy Barcamp dla Programistów

Aktualność:

TechTalks to międzynarodowe spotkania IT, które organizator – firma EPAM – z sukcesem rozwija w swoich lokalizacjach na całym świecie. Pierwsze spotkanie w Polsce odbyło się w marcu tego roku we Wrocławiu i przyciągnęło ponad 70 developerów. W kwietniu odbędą się dwa wydarzenia o tematyce Java w Gdańsku i Krakowie.

TechTalk Kraków

TechTalk odbędzie się 19 kwietnia o godz. 18.00 na Barce przy ulicy Podgórskiej 16. Spotkanie o tematyce „Advanced Testing Tools” poprowadzi Tomasz Borek, jeden z liderów polskiego JUGa, SCKRK i Lambda Lounge Kraków. Podczas sesji prowadzący opowie o zaawansowanych narzędziach do testowania, m.in. do testów systemowych, integracyjnych czy wymagań niefunkcjonalnych. Wśród pokazanych narzędzi będzie DBUnit, DataBene Benerator, LiquiBase czy Spring Data, ale także narzędzia do odpalenia z linii komend GNU/Linuxa albo nowości z JUnit 5. Prezentacja zostanie poprowadzona w języku angielskim.

Więcej informacji i rejestracja dostępne na platformie eventowej. Zapisy otwarte są do 14 kwietnia.

TechTalk Gdańsk

Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia o godz. 17.30 w Olivia Sky Club przy ulicy Grunwaldzkiej 472A. TechTalk poprowadzi dwóch doświadczonych Java developerów. Tematy – „The Black Magic of Magnolia CMS” oraz „High Performance Messaging in Java”. Prelekcje poprowadzą Łukasz Koziel – jego doświadczenie obejmuje m.in. pracę nad znanym polskim systemem informacji prawnej oraz produktami dla branży hazardowej, front-endowiec i back-endowiec w jednym – a także Michał Jonko, programista od 10 lat, który tworzył rozwiązania dla wielu branż, w tym telekomunikacji oraz turystyki, pasjonat Java w systemach wbudowanych i mikroelektronice.

Zapisy na wydarzenie otwarte są do 13 kwietnia. Link do platformy eventowej.

Udział w obu wydarzeniach jest bezpłatny. Rejestracja jest obowiązkowa.

Organizatorem TechTalks jest EPAM, jeden z liderów w zakresie inżynierii oprogramowania w Europie Środkowo-Wschodniej. EPAM to na całym świecie ponad 18 tysięcy specjalistów, którzy codziennie poszukują rozwiązań IT zmieniających biznes. W Polsce firma obecna jest w trzech miastach: Krakowie,  Gdańsku oraz we Wrocławiu. TechTalk będzie pierwszym z serii wydarzeń, które firma zaplanowała w najbliższym czasie. Odwiedź fanpage EPAM na Facebooku i bądź na bieżąco.

Artykuł został oyginalnie opublikowany na www.java.pl.