Skip navigation EPAM

TechTalks w Katowicach i Wrocławiu - Meetupy dla Developerów

Aktualność:

TechTalks to międzynarodowe spotkania IT, które firma EPAM od kilku lat rozwija w swoich lokalizacjach na całym świecie. Meetupy prowadzone są przez doświadczonych developerów EPAM, którzy chętnie dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i umiejętnościami. Nieformalna atmosfera spotkań sprzyja wymianie doświadczeń i nawiązywaniu nowych kontaktów.

Od początku tego roku inicjatywa rozwijana jest także w Polsce – po sukcesie pierwszych TechTalks we Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku, przyszła pora na kolejne eventy. Jeszcze w czerwcu developerzy będą mogli wziąć udział w dwóch spotkaniach: pierwszym TechTalk w Katowicach oraz kolejnym we Wrocławiu.

TechTalk Katowice

TechTalk „Advanced Testing Tools” odbędzie się 16 czerwca o godz. 18.00 w KluboGalerii SARP przy ul. Dyrekcyjnej 9. Spotkanie poprowadzi Tomasz Borek, jeden z liderów polskiego JUGa, SCKRK i Lambda Lounge Kraków. Podczas sesji prowadzący opowie o zaawansowanych narzędziach do testowania, m.in. do testów systemowych, integracyjnych czy wymagań niefunkcjonalnych. Wśród pokazanych narzędzi będzie DBUnit, DataBene Benerator, LiquiBase czy Spring Data, ale także narzędzia do odpalenia z linii komend GNU/Linuxa albo nowości z JUnit 5. Prezentacja zostanie poprowadzona w języku angielskim.

Więcej informacji i obowiązkowa rejestracja dostępne na platformie eventowej EPAM. Rejestracja otwarta do 15 czerwca.

TechTalk Wrocław

Spotkanie „Xamarin: iOS vs Android speedrun” odbędzie się 20 czerwca o godz. 18.00 w Klubokawiarni Mleczarnia, ul. Włodkowica 6. TechTalk, połączony z sesją live coding, poprowadzą Artem Panfilov i Waldemar Zubik. Podczas prezentacji na własne oczy będzie można zobaczyć w jaki sposób tworzyć aplikacje na platformę Xamarin. Przedstawione zostaną funkcjonalności Androida i iOS oraz różnice między obiema platformami. Prowadzący pokażą również jak wiele rzeczy jest do nauki na drodze do tworzenia dobrych aplikacji przy użyciu Xamarin. Spotkanie zostanie poprowadzone w języku angielskim.

Więcej informacji i obowiązkowa rejestracja dostępne na platformie eventowej EPAM. Rejestracja otwarta do 17 czerwca.

Udział w obydwu wydarzeniach jest bezpłatny.

Organizatorem TechTalks jest EPAM, jeden z liderów w zakresie inżynierii oprogramowania w Europie Środkowo-Wschodniej. EPAM to na całym świecie blisko 22 tysiące specjalistów, którzy na co dzień poszukują rozwiązań IT zmieniających biznes. W Polsce firma obecna jest w czterech miastach: Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, a od niedawna także w Katowicach.

Odwiedź fanpage EPAM na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco.

Artykuł został oryginalnie opublikowany na www.java.pl.