Skip navigation EPAM
Benefits

Bonusy pracownicze

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wiemy, jak docenić talenty. Firmowe zajęcia sportowe i kursy językowe, imprezy integracyjne, wyjazdy na konferencje, liczne bonusy do wyboru – wszystko to oferujemy naszym pracownikom poza standardowym wynagrodzeniem.

WELLNESS

Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego oferujemy naszym pracownikom szereg zajęć sportowych: wspólne treningi piłki nożnej i siatkówki, zajęcia crossfit, body ball czy też relaksacyjna joga w biurze. Chętne grupy przygotowują się również wspólnie do sportowych wyzwań, takich jak charytatywne biegi i zawody.

ZDROWIE

Oprócz komfortowych warunków pracy, wygodnych biur i pakietu zajęć sportowych, oferujemy naszym pracownikom możliwość wyboru jednego z dwóch głównych dostawców prywatnej opieki medycznej w Polsce. Co ważne, pakiety zawierają także możliwość objęcia opieką zdrowotną członków rodziny pracownika.

SZKOLENIA

EPAM dba o rozwój pracowników zapewniając wewnętrzne programy szkoleniowe czy dofinansowując kursy i treningi. Stawiamy na nieustanne zwiększanie kwalifikacji, dlatego we wszystkich lokalizacjach udostępniamy firmową bibliotekę, z której pracownicy mogą korzystać w każdej chwili. Dodatkowo, wspieramy konferencje technologiczne, na które zapraszamy naszych pracowników jako prelegentów i uczestników.

PROGRAMY FIRMOWE

Nasi pracownicy korzystają z platformy multikafeteryjnej, na której co miesiąc mają możliwość wyboru dodatków do wynagrodzenia m.in. bonów do sklepów, biur podróży, kuponów na paliwo, usługi i wiele innych.

REKREACJA I ROZRYWKA

Jesteśmy przekonani, że sukcesy naszych pracowników należy świętować, dlatego dwa razy do roku wszyscy spotykamy się na imprezach firmowych – Summer Party oraz Winter Party. Dodatkowo, każdy zespół dysponuje własnym budżetem na spotkania integracyjne.

EPAM DZIECIOM

Dzieci są przyszłością, dlatego EPAM oferuje wszystkim rodzicom możliwość zaangażowania swoich pociech w program e-Kids, gdzie poprzez zabawę uczymy dzieci podstaw programowania. Podczas zajęć trenerzy wykorzystują elementy robotyki i język programowania Scratch. Inicjatywa ta z sukcesem rozwijana jest w naszych lokalizacjach na całym świecie.