Skip navigation EPAM

Dołącz do nowej edycji Tech Talks by EPAM

25 stycznia, 2023
Hotel Crowne Plaza
Rondo Daszyńskiego 2, Warsaw
16:30 - 20:30

NASI PROWADZĄCY

ROMAN ORLOV
Lead Software Test Automation Engineer

ARTSEM NIKULIN
Data Quality Engineer 

ADAM BIELSKI
Senior Project Manager

Zapraszamy na nowy cykl spotkań dedykowanych specjalistom IT - start już 25 stycznia w Warszawie, w Hotelu Crowne Plaza! Techniczne sesje dotyczyć będą zapewnienia jakości w testowaniu, zwinnym zarządzaniu oraz inżynierii danych. Na uczestników czeka również część networkingowa, z konkursami i aktywnościami integrującymi społeczność.

Po długiej przerwie, spowodowanej pandemią, wracamy ze spotkaniami organizowanymi offline, skierowanymi do specjalistów na różnych poziomach zaawansowania. Pierwsze Tech Talks z nowej serii skupiać się będą na temacie zapewnienia jakości w różnych technicznych kontekstach. To, co wyróżnia nasze spotkania to luźna atmosfera, połączenie wymiany wiedzy prosto od ekspertów z częścią poświęconą integracji i wymianie doświadczeń. Dodatkowo, w trakcie spotkania odbędzie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. – powiedziała Volha Tamczuk, Head of QA Discipline w warszawskiej siedzibie EPAM.

Pierwsza prelekcja, którą poprowadzi Adam Bielski, Senior Project Manager, poruszy aspekt Quality Assurance w projektach zarządzanych metodą Agile. Druga skupiać się będzie na inżynierii jakości danych - przedstawi ją Artsem Nikulin, Data Quality Engineer. Podczas trzeciej sesji, dotyczącej testowania, Roman Orlov, Lead Software Test Automation Engineer, pokaże wykorzystanie ModelMappera dla wzorca DTO w frameworku API.

Obowiązują zapisy, liczba miejsc jest ograniczona. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 17.00, od 16.30 przestrzeń konferencyjna będzie otwarta dla zarejestrowanych użytkowników.

Zostań częścią społeczności, dołącz do Tech Talks by EPAM już dziś: https://epa.ms/TechTalksWaw1

Witaj. W czym możemy pomóc?

Nasze lokalizacje