Skip navigation EPAM

Zapraszamy na wydarzenie “Who is a Solution Architect?” już 8 grudnia!

8 grudnia, 2021
Online event
17:00

NASZ PROWADZĄCY

OLEKSII DYSHLEVYI
Resource Development Manager

HANY SHEHATA
Solution Architect

Dziesięć lat temu, zadania, którymi obecnie zajmuje się solution architect, pozostawiano programistom. Teraz, stanowi on osobny zawód, który jest bardzo pożądany i rozchwytywany w sferze IT.

Czym się zajmuje solution architect? Dlaczego jest tak istotną częścią organizacji? Gdzie należy udać się na studia, aby nim zostać?

Aby poznać odpowiedzi, dołącz do wydarzenia "Who is Solution Architect?" – zwłaszcza, jeśli dopiero rozpoczynasz swoją karierę w świecie IT

Wiemy, że początek drogi zawodowej może stanowić dla Ciebie spore wyzwanie. Zadajesz sobie zapewne liczne pytania, typu:

  • Jak zdobyć odpowiednie doświadczenie?
  • Czy mogę zdobyć doświadczenie bez pracy?
  • Czy znajdę pracę z niewielkim doświadczeniem?
  • Czy powinienem mieć wykształcenie wyższe, aby rozpocząć pracę w branży IT?

"EPAM University" jest po to, aby Ci pomóc oraz rozwiać wszelkie wątpliwości! Nasi mentorzy chętnie Ci doradzą i odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania podczas sesji Q&A.

Podstawowym celem EPAM University jest wsparcie osób, które znajdują się na początku swojej kariery zawodowej w branży IT, aby ci mogli szybko rozpocząć pracę i wziąć udział w prawdziwych projektach. Prowadzi liczne programy szkoleniowe, z czego znaczna część absolwentów, znalazła zatrudnienie w EPAM. Podczas wydarzenia, dowiesz się więcej o inicjatywach tego programu oraz o tym, dlaczego warto wziąć w nich udział.

Dołącz już dziś: https://epa.ms/1n5RaH

Prezentacja będzie prowadzona w aplikacji Microsoft Teams w języku angielskim.

Do zobaczenia 8 grudnia!