Skip navigation EPAM

Zdobądź Pracę w EPAM Podczas Speed Hiringu

6 lutego, 2019
Katowice, Polska

Skrócić proces rekrutacyjny z kilku tygodni do dwóch godzin – podjęliśmy wyzwanie przeprowadzenia błyskawicznej rekrutacji i zorganizowaliśmy pierwszy w Katowicach speed hiring z udziałem działu Talent Acquisition oraz specjalistów IT.

Gdzie: biuro EPAM, ul. Chorzowska 148 (budynek C), Katowice

Kiedy: 6 lutego o godzinie 18:00

Poszukiwane technologie i stanowiska: Java (także Lead), QA manualny, QA z Java, analityk biznesowy, JavaScript z Angularem.

Na początku spotkania uczestnicy udadzą się na krótką wycieczkę po katowickim biurze, przeprowadzoną przez Dawida Niedźwiedzia, następnie rozpoczną się dwie części rekrutacyjne – wstępne rozmowy z rekruterami oraz techniczne rozmowy ze specjalistami w danej dziedzinie. Na uczestników czekać będzie kilka stanowisk rekrutacyjnych, a także pizza, napoje oraz zespół EPAM, chętny do odpowiedzi na pytania dotyczące naszej pracy. Wydarzenie zwieńczy konkurs, w którym do wygrania jest Apple Watch 4.

Weź udział w wydarzeniu, skorzystaj z wyjątkowej okazji, by otrzymać konkretną ofertę pracy w ciągu jednego wieczoru – być może będzie to początek nowej drogi zawodowej.

Witaj. W czym możemy pomóc?

Nasze lokalizacje