Skip navigation EPAM

EPAM Złotym Sponsorem infoShare 2019 w Gdańsku

8 - 9 maja, 2019
AmberExpo
Żaglowa 11, Gdańsk, Poland

EPAM Złotym Sponsorem 13 edycji konferencji infoShare — największego wydarzenia technologicznego w Europie Środkowo-Wschodniej.

InfoShare to miejsce spotkań developerów, twórców startupów, inwestorów, menadżerów, marketerów i dziennikarzy. W tegorocznej edycji tematyka wystąpień będzie podzielona na 9 ścieżek tematycznych, które odbywać się będą na różnych scenach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

W wydarzeniu weźmie udział ponad 6 tysięcy uczestników z 55 krajów, ponad 500 startupów i aż 200 ekspertów z całego świata. Wśród prelegentów znajdą się eksperci z takich firm jak IBM, LinkedIn, Mozilla, Freshmail, NVIDIA, a także niezależni specjaliści — Venkat Subramaniam, Bryan Kramer, Adam Bien, Harry Roberts, Marcin Hoppe, Mark Schaefer i Vitaly Friedman. 

Uczestnicy cenią to wydarzenie nie tylko ze względu na wysoki poziom merytoryczny, ale też wrażenia, jakie zapewniają imprezy towarzyszące oraz koncert podczas głównej imprezy. Z pełną agendą infoShare możecie się zapoznać pod tym linkiem.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska. Będziemy czekać z wieloma niespodziankami oraz konkursem, którego zwycięzca zgarnie kamerę GoPro!

Widzimy się 8 maja w Gdańsku!

Relację z wydarzenia opublikujemy na naszym fanpage!

Witaj. W czym możemy pomóc?

Nasze lokalizacje