Skip navigation

Szkolenia dla Początkujących Programistów

Nasi eksperci to nasz atut. Dlatego aktywnie inwestujemy w przygotowanie specjalistów i zapewniamy szczególne wsparcie tym, którzy dopiero rozpoczynają karierę.

Java Academy Program

Akademia dla początkujących Java Developerów – zdobądź praktyczną wiedzę i dołącz do międzynarodowych projektów! Wyjątkowy program, podczas którego uczysz się w godzinach pracy i otrzymujesz wynagrodzenie za czas poświęcony na swój zawodowy rozwój.

Dowiedz się więcej o Akademii w naszych lokalizacjach:

EPAM TechTalks

TechTalks to meetupy, które od lat organizujemy we wszystkich polskich lokalizacjach. Ich celem jest dzielenie się praktyczną wiedzą ze społecznością programistów. Luźna atmosfera, sesje w języku angielskim oraz pizza networking to najważniejsze cechy naszych spotkań.

Konferencje IT

Co roku wspieramy największe w Polsce konferencje IT. Występujemy jako speakerzy, prowadzimy gamifikację i dobrze się bawimy, poznając nowe talenty ze świata programowania. Do tej pory byliśmy na Devoxx, geeCON, jDD, infoShare, Front-Trends, test:fest, 4Developers i wielu innych wydarzeniach. Sprawdź, gdzie pojawimy się w 2019!

ZOBACZ JAK WYGLĄDA NASZ DZIEŃ

Obejrzyj wideo i przekonaj się jak pracujemy na co dzień w naszych polskich biurach.