21/02/2017

TechTalk w Katowicach

Katowice

Już jutro w Katowicach odbędzie się nasz kolejny TechTalk, tym razem poświęcony zagadnieniu analityki biznesowej i zarządzaniu projektami w branży IT. 

Podczas pierwszej sesji prowadzący opowie jak wygląda praca na stanowisku analityka biznesowego w EPAM i podzieli się swoim doświadczeniem zdobytym przy pracy nad różnymi projektami. Z kolei w czasie drugiej prezentacji prowadzący omówi na czym polega prowadzenie projektów IT, jak pokonać nieoczekiwane problemy i doradzi jak przekuć pozorną porażkę w sukces.

Jak zwykle oprócz wystąpień przewidziano przerwę na dyskusję, wymianę doświadczeń, networking i pizzę. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prezentacje zostaną poprowadzone w języku angielskim.

TechTalk odbędzie się we wtorek 21 lutego o godz. 18.00 w pubie Drzwi Zwane Koniem, ul. Warszawska 37, Katowice. Obowiązkowa rejestracja i szczegółowa agenda dostępne są na platformie eventowej EPAM.

16/02/2017

TechTalk w Gdańsku

Gdańsk

W ten czwartek odbędzie się drugie tegoroczne wydarzenie z cyklu TechTalks. Tym razem spotkanie odbędzie się w Gdańsku, a do udziału zapraszamy nie tylko osoby związane z branżą IT, ale także wszystkich zainteresowanych tematyką samorozwoju. 

Jak zwykle wydarzenie składać się będzie z dwóch sesji. Pierwsza z nich dotyczyć będzie JS i biblioteki React, druga natomiast skoncentruje się na miękkiej tematyce – tzw. syndromie oszusta, czyli zjawisku zwątpienia w siebie i braku wiary we własne zdolności, mimo odnoszonych sukcesów. 

TechTalk odbędzie się w czwartek 16 lutego o godz. 18.00 w gdańskim biurze EPAM, ul. Grunwaldzka 472 D, Olivia Six. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prezentacje zostaną poprowadzone w języku angielskim.

Obowiązkowa rejestracja i szczegółowa agenda dostępne są na platformie eventowej EPAM.

09/02/2017

TechTalk we Wrocławiu

Wrocław

Już 9 lutego odbędzie się pierwszy tegoroczny TechTalk organizowany przez EPAM w Polsce. Wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu i składać się będzie z dwóch sesji. Podczas pierwszej z nich nasi eksperci doradzą których z licznych narzędzi JS warto używać przy tworzeniu aplikacji webowych. Prowadzący pokażą również jak korzystać z tych narzędzi tworząc małą aplikację webową w oparciu o Angular2, Typescript, Karma, Jasmine, Protractor, unit-testing, e2e-testing i Webpack.

Druga sesja dotyczyć będzie Selenium WebDriver, jednego z najpotężniejszych narzędzi do automatyzowania aplikacji webowych. Prowadzący podzieli się najlepszymi praktykami, doradzi jakich patternów warto używać, omówi TestNG, XPath i inne elementy tworzące świat Selenium, które mogą pojawić się podczas testowania.
Jak zwykle poza samymi prezentacjami przewidziano również czas na zadawanie pytań, dyskusję oraz networking.

TechTalk odbędzie się w czwartek, 9 lutego o godz. 18.00 we wrocławskim biurze EPAM, ul. Piotra Skargi 1, Dominikański A. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prezentacje poprowadzone zostaną w języku angielskim.

Obowiązkowa rejestracja i szczegółowa agenda dostępne są na platformie eventowej EPAM.

Kontakt z nami

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny:

Tel: +48 12 222 02 02

Zadaj pytanie online »